Ľúbim ťa

Hlavným motívom tejto detskej omaľovánky z kategórie Valentín / láska je Ľúbim ťa. Upusti uzdu svojej fantázii a vyfarbi si ju zadarmo online priamo na obrazovke svojho počítača alebo mobilu. Detská online omaľovánka Ľúbim ťa je dostupná bezplatne aj vo verzii pre tlač. Vytlačiť alebo uložiť si môžeš čistú omaľovánku ale aj tú, ktorú si vymaľuješ online. Vďaka našej magickej palete si taktiež dokážeš namiešať akúkoľvek farbu. Prajeme ti veľa zábavy pri vyfarbovaní.

Vyfarbi si omaľovánku online

Vyfarbi si našu omaľovánky online úplne zadarmo, priamo na obrazovke tvojho telefónu, tabletu, počítača alebo notebooku. Upusti uzdu fantázii a namiešaj si akúkoľvek farbu vďaka magickej palete.

100%

Magická paleta

Filter by Kategórie
Select all
Antistresové omaľovánky
Detské omaľovánky
Abeceda a čísla
Dinosaury
Domácnosť a bývanie
Doprava
Hudba
Jar a Veľká noc
Jeseň a Halloween
Kvety
Leto
Ľudia a cirkus
Mandaly
Medvedíkovia a koníky
Ovocie a zelenina
Rozprávky a rozprávkové postavy
Šport
Valentín / láska
Vesmír
Zima a Vianoce
Zvieratá a príroda
Nezaradené

Čo hovoríš na naše omaľovánky?

Páči sa ti táto omaľovánka? Ak áno, potešíme sa tvojmu komentáru. Pokiaľ máš námet na novú maľovánku, tiež nám o ňom môžeš napísať.

Zatiaľ je tu iba 1 komentár. Čo tak pridať ďalší?

Mohli by sa ti páčiť aj tieto maľovanky

Zabav sa ešte trochu pri niektorej z našich ďalších omaľovaniek. Čo povieš na tieto, môže byť? Alebo skúsiš radšej pohľadať niečo v našom rozsiahlom katalógu obrázkov na vyfarbenie. Nájdeš v ňom omaľovánky pre deti aj antistresové omaľovánky pre dospelých.

Podpor našu tvorbu

Páčia sa ti naše originálne obrázky na vyfarbovanie? Potešíme sa, ak oceníš našu tvorbu a tým aj ďalší rozvoj stránky. Vopred ďakujeme za akúkoľvek formu podpory :o)

Daj o nás vedieť kamarátom

Páčia sa ti naše omaľovánky? Potešíme sa, keď sa o ne podelíš aj so svojimi známymi prostredníctvom sociálnych sietí.

Ako nás môžeš podporiť?

Tvorba nových omaľovánok si vyžaduje veľa času a preto sa potešíme, keď prácu našich autorov oceníš napríklad nákupom v našom eshope.

Páči sa ti táto omaľovánka?
Nechaj nám odkaz :o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa voláš?*

Tu napíš tvoj komentár*

Odoslaním komentára súhlasíš s jeho uložením a zobrazením na našej stránke. Zverejnenie môže chvíľu trvať, preto ťa prosíme o trpezlivosť :o)

Jedna odpoveď

Vyhľadať omaľovánku