Aktivity pre deti

Okrem omaľovánok sme na našej stránke mali aj mnohé kreatívne aktivity pre najmenších predškolákov, ako aj edukačné pracovné listy a pomôcky pre žiakov základných škôl. Všetky tieto materiály nikam nezmizli, iba sme ich presunuli na náš sesterský portál www.nasedeticky.sk, na ktorom majú oveľa väčší priestor.

Pre najmenších predškolákov a škôlkárov na našej stránke nájdete široký výber aktivít na precvičenie grafomotorických zručností detí, napr. spájanie bodiek, dokresľovanie obrázkov, hľadanie cestičiek, obťahovanie obrázkov, ako aj veľmi obľúbené bodkované pracovné listy na grafomotoriku, ktoré si už môžete dokonca kúpiť aj v tlačenej podobe. Potešia aj rôzne námety na hry a zábavné aktivity, ktoré pomôžu najmä pani učiteľkám v materských školách.

Pre školákov sme si pripravili rôzne zábavné aktivity a pracovné listy na precvičenie a zdokonalenie si vedomostí zo slovenského jazyka, matematiky a ďalších predmetov. Medzi obľúbené patrí aj skvelá hra „Mám to“, ktorá slúži na precvičenie vybraných slov. Deti ju milujú a podvedome sa pri nej učia. Mimo to sa môžu deti tešiť aj na rôzne hry a kreatívne aktivity na trávenie voľného času.

Vyhľadať omaľovánku

Filter by Kategórie
Select all
Antistresové omaľovánky
Detské omaľovánky
Abeceda a čísla
Dinosaury
Domácnosť a bývanie
Doprava
Hudba
Jar a Veľká noc
Jeseň a Halloween
Kvety
Leto
Ľudia a cirkus
Mandaly
Medvedíkovia a koníky
Ovocie a zelenina
Rozprávky a rozprávkové postavy
Šport
Valentín / láska
Vesmír
Zima a Vianoce
Zvieratá a príroda
Nezaradené

Zadaj názov, oblasť alebo tému omaľovánky, ktorú hľadáš.