Hlavným motívom tejto detskej omaľovánky z kategórie mandaly je Mandala – vločka. Upusti uzdu svojej fantázii a vyfarbi si ju zadarmo online priamo na obrazovke svojho počítača alebo mobilu. Detská online omaľovánka – Mandala – vločka je dostupná bezplatne aj vo verzii pre tlač. Vytlačiť alebo uložiť si môžeš čistú omaľovánku ale aj tú, ktorú si vymaľuješ online. Vďaka našej magickej palete si taktiež dokážeš namiešať akúkoľvek farbu. Prajeme ti veľa zábavy pri vyfarbovaní.

Vyfarbi si omaľovánku online

Namiešať farbu
1
2
3
4
5
© 2021 www.omalovanky.sk - Všetky práva vyhradené

Podpor našu tvorbu

Páčia sa ti naše omaľovánky? Potešíme sa, ak oceníš našu tvorbu a tým aj ďalší rozvoj stránky. Vopred ďakujeme za každú formu podpory :o)

Daj o nás vedieť kamarátom

Páčia sa ti naše omaľovánky? Potešíme sa, keď sa s nimi podelíš aj so svojimi známymi prostredníctvom sociálnych sietí, napr. prezdieľaním na Facebooku.

Vyber si niečo z eshopu

Tvorba nových omaľovánok si vyžaduje veľa času a preto sa potešíme, keď prácu našich autorov oceníš aj nejakým euríčkom, prípadne nákupom v eshope.

Mohli by sa ti páčiť aj tieto maľovanky

Zabav sa ešte trochu pri niektorej z našich ďalších omaľovaniek. Čo povieš na tieto, môže byť? Alebo skúsiš radšej pohľadať niečo v našom rozsiahlom katalógu omaľovánok. Nájdeš v ňom omaľovánky pre deti aj antistresové omaľovánky pre dospelých.