Veľkonočný stôl

Hlavným motívom tejto detskej omaľovánky z kategórie Jar a Veľká noc je Veľkonočný stôl. Upusti uzdu svojej fantázii a vyfarbi si ju zadarmo online priamo na obrazovke svojho počítača alebo mobilu. Detská online omaľovánka Veľkonočný stôl je dostupná bezplatne aj vo verzii pre tlač. Vytlačiť alebo uložiť si môžeš čistú omaľovánku ale aj tú, ktorú si vymaľuješ online. Vďaka našej magickej palete si taktiež dokážeš namiešať akúkoľvek farbu. Prajeme ti veľa zábavy pri vyfarbovaní.

Vyfarbi si omaľovánku online

Vyfarbi si našu omaľovánky online úplne zadarmo, priamo na obrazovke tvojho telefónu, tabletu, počítača alebo notebooku. Upusti uzdu fantázii a namiešaj si akúkoľvek farbu vďaka magickej palete.

100%

Magická paleta

Filter by Kategórie
Select all
Antistresové omaľovánky
Detské omaľovánky
Abeceda a čísla
Dinosaury
Domácnosť a bývanie
Doprava
Hudba
Jar a Veľká noc
Jeseň a Halloween
Kvety
Leto
Ľudia a cirkus
Mandaly
Medvedíkovia a koníky
Ovocie a zelenina
Rozprávky a rozprávkové postavy
Šport
Valentín / láska
Vesmír
Zima a Vianoce
Zvieratá a príroda
Nezaradené

Čo hovoríš na naše omaľovánky?

Páči sa ti táto omaľovánka? Ak áno, potešíme sa tvojmu komentáru. Pokiaľ máš námet na novú maľovánku, tiež nám o ňom môžeš napísať.

Táto omaľovánka ešte nemá žiadny komentár . Nechceš nejaký napísať? Pridať komentár

Mohli by sa ti páčiť aj tieto maľovanky

Zabav sa ešte trochu pri niektorej z našich ďalších omaľovaniek. Čo povieš na tieto, môže byť? Alebo skúsiš radšej pohľadať niečo v našom rozsiahlom katalógu obrázkov na vyfarbenie. Nájdeš v ňom omaľovánky pre deti aj antistresové omaľovánky pre dospelých.